Biz Kimiz

 

Gayrimenkul sektöründe 14 yılı aşkın tecrübesi olan Okan ERSAN tarafından kurulan GOLDEN PARTNER, gayrimenkul sektöründeki klasik gayrimenkul danışmanlığı algısını değiştirmek ve eksik olan kurumsallık açığını kapatmak amacıyla kurulmuştur.

Kendi alanlarında uzman çok güçlü bir ekiple; gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemlerine ek olarak proje yönetimi, proje geliştirme, proje satış, mağaza kiralama, arsa bulma / satma, her türlü değerleme, şerefiyelendirme ve yurtdışı gayrimenkul satışı gibi konularda da müşterilerine çözüm ortaklığı sunmaktadır.

  • Bünyesinde bulunan konut temsilcileri, gerek mal sahibi gerekse müşteri tarafında son derece profesyonel bir şekilde al/sat/kirala hizmeti verirler. Diğer yandan ticari mülk temsilcileri, uzmanı oldukları bölgede, müşteri ve mal sahibi kanadında ticari mülk çalışmasını yapar, cadde mağazası, depolama, arsa vb. konularda hizmetler sunarlar. Her iki ekip de rakip mülklerin piyasa analizini yapar, doğru satış / kiralama bedelini belirler ve mülk özelinde gerekli pazarlama stratejileri belirleyerek en doğru şekilde işlemi sonlandırırlar.
  • Öte yandan, Golden Partner, Türkiye’nin her tarafında, gelişim bekleyen arsalara yatırımcı, planlanan projelere ise doğru arsayı bulur.
  • Ayrıca Golden Partner, konut, ofis, mağaza projelerinde yatırımcı ve müteahhit ile dirsek dirseğe çalışarak iş ortağı olur. Projeye ilişkin her türlü ihtiyacı belirler, satış ofisini kurar, pazarlama faaliyetlerini yürütür, şerefiyelendirme ve etaplı satış fiyat çalışması yaparak satış sürecini yönetir. Diğer yandan, proje özelinde; güvenilir, sürdürülebilir, karşılıklı kazan / kazan modelini esas almak koşuluyla gerekli marka karmasını oluşturur, müşteri bulur, yerleşimini yapar.
  • Son olarak, 2022 yılının başından bu yana, “Golden Partner International” alt markası ile Yatırım Yoluyla Vatandaşlık (CBI)ve Yatırım Yoluyla Oturum (RBI / GOLDEN VISA) programları kapsamında Dünya’nın dört bir yanından inşaat projelerinin Türkiye satış yetki sözleşmelerini imzalayarak Türkiye’deki satış / pazarlama sürecini yönetir.

 

Faaliyet Alanlarımız;

Arsa, AVM, Cadde Mağazası, Depolama ve Lojistik, Eğitim, Elçilikler, Endüstriyel, Karma Proje, Konut, Lüks Konut, Ofis, Otel, Perakende, Sağlık, Yurtdışı Proje Pazarlama