Biz Kimiz


Gayrimenkul sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesi olan Okan ERSAN tarafından kurulan GOLDEN PARTNER, gayrimenkul sektöründeki klasik gayrimenkul danışmanlığı algısını değiştirmek ve eksik olan kurumsallık açığını kapatmak amacıyla kurulmuştur.

GOLDEN Partner, var olan gayrimenkul alım / satım / kiralama işlemlerine ek olarak proje yönetimi, proje geliştirme ve kiracı temsilciliği gibi konularda da müşterisine çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Bünyesinde bulunan konut temsilcileri, alanlarında uzman niteliklerde olup, gerek mal sahibi gerekse müşteri tarafında son derece profesyonel bir şekilde al/sat/kirala hizmeti vermektedir.

Diğer yandan ticari mülk temsilcileri, uzmanı oldukları bölgede, müşteri ve mal sahibi kanadında ticari mülk çalışması yapar, cadde mağazası, depolama, arsa vb. konularda hizmet sunar. Rakip mülklerin piyasa analizini yapar, doğru satış / kiralama bedelini belirler ve mülk özelinde gerekli pazarlama stratejileri belirleyerek en doğru şekilde işlemi sonlandırır.

Ayrıca Golden Partner, ofis / konut / mağaza projelerinde sizinle dirsek dirseğe çalışarak aradığınız iş ortağınız olur. Proje özelinde, güvenilir, sürdürülebilir, karşılıklı kazan / kazan modelini esas almak koşuluyla gerekli marka karmasını oluşturur, müşteri bulur, yerleşimini yapar. Bunun yanı sıra ticari kuruluşlar için özellikle Ankara ili ve çevresinde lokasyon analizi, fizibilite çalışması yapma, sözleşme süreç yönetimi gibi konularda uzmandır.

Faaliyet Alanlarımız;

Arsa, AVM, Cadde Mağazası, Depolama ve Lojistik, Eğitim, Elçilikler, Endüstriyel, Konut, Lüks Konut, Ofis, Otel, Perakende, Sağlık