İpek ÖZMEN

İpek ÖZMEN

LÜKS KONUT TEMSİLCİSİ

Merhaba ben İpek. 25 Mart 1990 tarihinde Ankara’da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi TED Ankara Koleji Vakfı’nda tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde lisans ve yüksek lisans derecelerimi tamamladım. 2014-2017 yılları arasında İstanbul’da mimari aydınlatma danışmanı olarak görev yaptım. 2017 yılında uzmanlık eğitimimi tamamlamak için Milano Politeknik Üniversitesi’nde ikinci yüksek lisans eğitimime başladım. 1 yıl süren bu eğitimin ardından stajımı tamamlamak için 4 ay süre ile Dubai’de yaşadım. 2019 yılında İstanbul Havalimanı projesinin sahasında görev almak üzere İstanbul’a döndüm. Şantiyedeki görevimi tamamladıktan sonra da 2020 yılında yeniden Dubai’ye dönüş yaparak 2 sene süreyle orada çalıştım ve yaşadım. 2022 yılında ise evim olan Ankara’ya geri döndüm.

Yukarıda özetle bahsetmiş olduğum, geçtiğimiz 8 yıl içerisinde pek çok kez taşındım, pek çok farklı şehir ve ülkede yaşadım. Dünya’nın neresinde olursanız olun, evdeyim diyebilmek, kendinizi ait, güvende ve huzurlu hissettiğiniz bir alanda olmak, bu alanda kaliteli ve konforlu zaman geçirebilmek hayattaki en temel ihtiyaç. Taşındığım her evde farklı bir gayrimenkul danışmanı ile çalıştım ve bugün dönüp baktığımda her birinin benim serüvenimde ne denli önemli bir rolü olduğunu görüyorum.

Bu sebeple, bir gayrimenkul danışmanı olarak sizlerin yolculuğunuzdaki rolümün hakkını vermek benim görevim. Sizlerle el ele “evim” diyebileceğiniz o yeri bulmak ya da hayalinizdeki o eve giden yolda sizlerin doğru adımları attığınızdan ve karlı yatırımlar yaptığınızdan emin olmak için buradayım!

Tel: +90 532 641 4944

Mail: ipek.ozmen@goldenpartner.com.tr