Emrah ERKALP

Emrah ERKALP

2. EL GAYRİMENKUL DİREKTÖRÜ
İlk, orta ve lise öğrenimimi İstanbul’da Özel Çavuşoğlu Kolejinde tamamladıktan sonra, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan mezun oldum. Efes Pilsen alt yapısında ve Türkiye Basketbol 1.Liginde çeşitli takımlarda basketbol oynadım.18 yıl spor sektöründe Alarko Turizm Grubu, Aktürk İnşaat, Birlik Yapı gibi firmalarda Spor Müdürü, Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür olarak seçkin ekiplere liderlik yaptım. Her zaman ilgi duyduğum gayrimenkul sektörüne, yatırımcı olarak başlayıp sektörde 10 yıldan beri deneyim sahibiyim. Emlak ve Emlak Yönetimi üzerine Yüksek Lisans mezunuyum. TÜGEM (Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği) Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesiyim.
 
Hedefim, gayrimenkul sektöründe fark yaratarak gayrimenkullerinizi değerlendirmek için aranan bir gayrimenkul ve yatırım danışmanı olmak. Sizlere doğru çözümler sunarak evinizi ya da işyerinizi en kısa sürede satmak veya kiralamaktır.

 

Lüks konut, ofis, plaza, kentsel dönüşüm ve kat karşılığı ve arsa satışı konularındaki uzmanlığımla ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaya devam etmekteyim.

Tel: +90 532 251 6147

Mail: emrah.erkalp@goldenpartner.com.tr